dsc04431

W dniu 14.10.2016 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość poświęcona Dniu Komisji Edukacji Narodowej oraz otwarcia boiska wielofunkcyjnego.
W tym dniu uczniowie wierszem i piosenką uczcili rocznicę powołania K.E.N.,a także pracę swoich nauczycieli i wychowawców. Uroczystość była wyjątkowa jeszcze z innego powodu. W tym dniu nastąpiło oficjalne otwarcie długo oczekiwanego przez młodzież i nauczycieli boiska wielofunkcyjnego.
W tej znamienitej uroczystości udział wzięli zaproszeni goście:poseł na Sejm RP – Rafał Weber, Prezydent Miasta Stalowa Wola – Lucjusz Nadbereżny, przewodniczący Rady Miasta – Stanisław Sobieraj oraz ksiądz proboszcz parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski – Edward Madej.
Na początku uroczystości dyrektor szkoły Ryszard Andres powitał zebranych. Następnie padło wiele ciepłych słów od zaproszonych gości pod kierunkiem nauczycieli i obchodzonego w tym dniu ich święta. W dalszej części uroczystości dyrektor nagrodził wybranych nauczycieli za ich pracę w poprzednim roku szkolnym.

Nagrody dyrektora szkoły otrzymali:

p. Genowefa Betka, p. Jolanta Kubicka, p. Beata Lipiarz, p.Tadeusz Maślach, p. Agnieszka Matusiak, p. Mateusz Nowak, p. Anna Otwinowska, p. Agnieszka Pawlina, p. Małgorzata Roczniak, p. Marta Surma, p. Piotr Urban, p. Aneta Żukowicz
Nagrodę prezydenta otrzymał p. Artur Lebioda.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Młodzież naszego gimnazjum przygotowała piękny montaż słowno – muzyczny poświęcony ww. uroczystości.
W kolejnej części spotkania zaproszeni goście, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie udali się na boisko wielofunkcyjne, gdzie oficjalnego otwarcia i przecięcia wstęgi dokonał prezydent miasta – Lucjusz Nadbereżny, przedstawiciel nauczycieli – Artur Lebioda i uczennica – Sara Portka.
Po krótkiej modlitwie zebranych nastąpiło poświęcenie nowo powstałego obiektu sportowego, którego dokonał ksiądz proboszcz Edward Madej.
Na zakończenie uroczystości pan prezydent strzelił symbolicznego gola…, aby boisko dostarczało wiele radości jego użytkownikom.

Nad przebiegiem imprezy czuwały panie Jolanta Kubicka, Ewa Komar i Dorota Gołoś-Pamuła. Dekorację przygotował pan Waldemar Ludjan, a pokazy sportowe Iwona Ludjan i Artur Lebioda.