„Otrzęsiny” klas pierwszych

25 października w naszym gimnazjum odbyły się „otrzęsiny” klas pierwszych. Pierwszoklasiści, zanim zostali przyjęci do grona uczniów gimnazjum, musieli sprostać zadaniom, które zostały przygotowane przez ich starszych kolegów z Samorządu Uczniowskiego oraz nauczycieli wychowania fizycznego. Między innymi, musieli odpowiedzieć na pytania związane ze szkołą, rozpoznać swoich wychowawców na zdjęciach z dzieciństwa, wykonać zadania sprawnościowe i zmierzyć się z zawartością „kubka z niespodzianką”, czyli rozpoznać smak tajemniczej substancji. Największą ilość punktów zdobyła klasa 1c i tym samym wygrała jeden dzień bez pytania oraz słodki upominek.  Uroczystość została przygotowana przez Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami, p. Agnieszką Matusiak i p. Beatą Lipiarz oraz nauczycieli wychowania fizycznego, p. Marka Kaczyńskiego i p. Ireneusza Makowskiego. Mamy nadzieję, że każdy dzień w naszym gimnazjum będzie dla pierwszaków tak radosny, jak ten!

Życzymy samych sukcesów.