Sukces naszych uczennic w Konkursie Piosenki Angielskiej „You Can Sing”

Zdj 2

15 marca 2017 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. gen. Władysława Sikorskiego w Stalowej Woli odbyła się III edycja Konkursu Piosenki Angielskiej „You Can Sing”.
Tegoroczną tematyką konkursu była muzyka lat 80. XX wieku.

Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach: soliści ze szkół gimnazjalnych, soliści  ze szkół ponadgimnazjalnych oraz zespoły. W konkursie wystartowało prawie 60 muzyków z powiatu stalowowolskiego, niżańskiego oraz tarnobrzeskiego.

Wśród uczestników konkursu byli również uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Nieradka, Katarzyna Pieczonka i Julia Skoczylas. Opiekunem grupy była p. Aneta Żukowicz

Serdecznie gratulujemy Julii Skoczylas z klasy IB zdobycia II miejsca w kategorii soliści.

Uczennica klasy III B Katarzyna Pieczonka zdobyła wyróżnienie w konkursie.

Dla artystów oprócz pucharów organizatorzy przygotowali  wiele atrakcyjnych nagród takich jak: tablet, kurs języka angielskiego, bilety do kina, powerbanki, pendrivy, plecaki i artykuły biurowe.Zdj 1
Zdj 4 zdj 7 Zdj 8