DZIEŃ DZIECKA I DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO

1 czerwca obchodziliśmy w naszym gimnazjum Dzień Dziecka i Dzień Sportu Szkolnego. Z tej okazji Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami panią Agnieszką Matusiak i panią Beatą Lipiarz oraz nauczycielami w-f – panią Barbarą Napierałą, panem Markiem Kaczyńskim, panem Arturem Lebiodą, panem Ireneuszem Makowskim oraz panem Piotrem Jarskim przygotował dla uczniów naszego gimnazjum wspaniałą zabawę. Były to zawody składające się z wielu ciekawych i zabawnych konkurencji. W zawodach wzięły udział dwie drużyny składające się z uczniów i uczennic klas I, II i III – drużyna czerwonych z kapitanem panią Danuta Nowak oraz drużyna białych z kapitanem księdzem Wojciechem Ciupakiem. Obie drużyny musiały sprostać wielu trudnym zadaniom, takim jak kalambury z nazwami zwierząt, odgadywanie nazw przedmiotów z zawiązanymi oczami, obieranie ziemniaków na czas, ubieranie drugiej osoby w jak największą liczbę ubrań, taniec na gazecie, bieg „farmera”, bieg czteronożny, odgadywanie hasła z puzzli, odgadywanie nazw stolic itp. Wygrała drużyna czerwonych. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszej imprezie.