Otrzęsiny klas pierwszych

22 października w naszym gimnazjum odbyły się „otrzęsiny” klas pierwszych. Pierwszoklasiści, zanim zostali przyjęci do grona uczniów gimnazjum, musieli sprostać zadaniom, które zostały przygotowane przez ich starszych kolegów z Samorządu Uczniowskiego oraz nauczycieli wychowania fizycznego.

Między innymi, musieli odpowiedzieć na pytania związane ze szkołą oraz na pytania na inteligencję, dokończyć znane przysłowia, wykonać zadania sprawnościowe i zmierzyć się z zawartością „kubka z niespodzianką”! Największą ilość punktów zdobyła klasa 1e i tym samym wygrała jeden dzień bez pytania oraz słodki upominek. Uroczystość została przygotowana przez Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami, p. Agnieszką Matusiak i p. Beatą Lipiarz oraz nauczycieli wychowania fizycznego, p. Marka Kaczyńskiego i p. Ireneusza Makowskiego.

Po „otrzęsinach” wszyscy uczniowie gimnazjum wzięli udział w dyskotece prowadzonej przez profesjonalnego didżeja, który świetnie rozkręcił zabawę. Mamy nadzieję, że każdy dzień w naszym gimnazjum będzie dla pierwszaków tak radosny, jak ten!

Życzymy samych sukcesów.