Zajęcia praktyczne dla uczniów klas III

a0

W ramach podpisanego porozumienia (19 maja 2015 roku) o współpracy w dziedzinie edukacji pomiędzy Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli, Tarnobrzeską Specjalną Strefą Ekonomiczną EURO-PARK Wisłosan a Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli systematycznie odbywają się zajęcia praktyczne dla uczniów klas III-ich naszego gimnazjum. W ramach zajęć technicznych, powadzonych w gimnazjum przez pana Grzegorza Bojarskiego, uczniowie poznają podstawy rysunku technicznego.
Później szlifują swe umiejętności w pracowniach CEZ-u pod kierunkiem p. Lucjana Parucha.

Biorą także udział w zajęciach praktycznych w naszym gimnazjum pod opieką kierownika kształcenia praktycznego CEZ – p. Piotra Tietze.