Lecisz na wakacje z Krakowa? Zarezerwuj tani parking – Balice.
13 sty 2019

Lecisz na wakacje z Krakowa? Zarezerwuj tani parking – Balice.

Post by Redaktor

Czas na wakacje.

Każdy ma czasem ochotę uciec od codzienności i wyjechać choć na krótkie wakacje. Obecnie ogromna ilość połączeń lotniczych na świecie pozwala nam dotrzeć w prawie każde miejsce. Ciepłe wyspy w zimie, to brzmi iście rajsko! Wystarczy zarezerwować lot i… dotrzeć na lotnisko. O tym ostatnim często zapominamy w ferworze wakacyjnych przygotowań, a przecież lotniska są oddalone od centrum miast, loty odbywają się czasami o dziwnej porze, a my niejednokrotnie podróżujemy z małymi dziećmi i dużymi walizkami. Dlatego warto wcześniej zorientować się, jak najlepiej dostać się na lotnisko.

Kiedy czeka nas lot z Balic.

Na podkrakowskie lotnisko Balice możemy się dostać:

  • pociągiem – zatrzymuje się na samym lotnisku, jednak wcześniej musimy jakoś dotrzeć na dworzec,
  • taksówką – ceny są dość wysokie,
  • autobusem miejskim – trzeba się liczyć z opóźnieniami,
  • własnym samochodem – jak dotąd wydaje się to najlepsze rozwiązanie.

Podróż na lotnisko własnym samochodem pozwoli nam zredukować stres związany z dotarciem na czas. Dzięki takiej opcji bez problemu przewieziemy też bagaże i oczywiście nasze pociechy. O nasz samochód w czasie wakacji zadbają odpowiednie parkingi.

Wynajem parkingu na czas naszej nieobecności.

Wokół lotniska znajdziemy płatne parkingi, które oferują przechowanie samochodu na czas naszej nieobecności za stosunkowo niewielkie kwoty. Jeżeli interesuje nas tani parking – Balice obfitują w takie opcje. Cena za dwa tygodnie takiego parkowania to w przybliżeniu 100 zł. Część z parkingów oferuje również transfer na lotnisko i z powrotem (po naszym przylocie). Koniecznie należy wybrać właśnie taki parking, np. parkingwbalicach.pl/ . Oprócz transferu (24h/dobę), możemy zamówić również inne usługi tj. nocleg, czy czyszczenie auta.

Tags:

0 Comments

Leave a Comment